Filtreleme

Markalar
Stok Durumu

  Şişme Matlar


 • %5 indirim
  PINGUIN NOMAD 38 SISME MAT
  PINGUIN NOMAD 38 SISME MAT
  2,341.80 TL2,224.71 TL
 • %5 indirim
  PINGUIN NOMAD 75 SISME MAT
  PINGUIN NOMAD 75 SISME MAT
  4,410.00 TL4,189.50 TL
 • %5 indirim
  KINGCAMP GRI CLASSIC DOUBLE SISME MAT
 • %5 indirim
  KINGCAMP GRAY/BLUE CLASSIC LIGHT SISME MAT
 • %5 indirim
  PINGUIN NOMAD 50 SISME MAT
  PINGUIN NOMAD 50 SISME MAT
  3,990.00 TL3,790.50 TL
 • %5 indirim
  PINGUIN NOMAD 50 DOUBLE GRI SISME MAT
 • %5 indirim
  PINGUIN PEAK 25 SISME MAT
  PINGUIN PEAK 25 SISME MAT
  2,287.20 TL2,172.84 TL
 • %5 indirim
  PINGUIN SKYLINE XL SISME MAT
  PINGUIN SKYLINE XL SISME MAT
  4,792.80 TL4,553.16 TL
 • %5 indirim
  HUSKY FUZZY NEW ARMY SISME MAT
  HUSKY FUZZY NEW ARMY SISME MAT
  2,152.80 TL2,045.16 TL
 • %5 indirim
  KINGCAMP BLUE/GREY DELUXE WIDE SISME MAT
 • %5 indirim
  KINGCAMP DARK G.BLUE CLASSIC SUPER SISME MAT
 • %5 indirim
  KINGCAMP DARK G.BLUE CLASSIC COMFORT SISME MAT
 • %5 indirim
  HUSKY FUZZY LADIES SISME MAT
  HUSKY FUZZY LADIES SISME MAT
  2,152.80 TL2,045.16 TL
 • %5 indirim
  PINGUIN SHERPA 38 SISME MAT
  PINGUIN SHERPA 38 SISME MAT
  2,341.80 TL2,224.71 TL
 • %5 indirim
  PINGUIN PEAK 38 SISME MAT
  PINGUIN PEAK 38 SISME MAT
  2,451.00 TL2,328.45 TL
 • %5 indirim
  HUSKY FUZZY NEW SISME MAT
  HUSKY FUZZY NEW SISME MAT
  2,152.80 TL2,045.16 TL
 • %5 indirim
  HUSKY FOLLY SISME MAT
  HUSKY FOLLY SISME MAT
  2,100.00 TL1,995.00 TL
 • %5 indirim
  HUSKY FLED 5 SISME MAT
  HUSKY FLED 5 SISME MAT
  2,832.00 TL2,690.40 TL
 • %5 indirim
  HUSKY FREAK 6 MM SISME MAT
  HUSKY FREAK 6 MM SISME MAT
  2,887.80 TL2,743.41 TL
 • %5 indirim
  HUSKY FLOP 7 SISME MAT
  HUSKY FLOP 7 SISME MAT
  3,649.20 TL3,466.74 TL
 • %5 indirim
  HUSKY FLAKE SISME MAT TURUNCU
  HUSKY FLAKE SISME MAT TURUNCU
  2,415.00 TL2,294.25 TL
 • %5 indirim
  HUSKY FROSTY SISME MAT
  HUSKY FROSTY SISME MAT
  2,152.80 TL2,045.16 TL
 • Şişme mat kamp alanlarında antrenman yapmak ya da uyumak için mükemmel bir araçtır. Ayrıca tüm zemin egzersizleri için idealdir. İster evde, ister kampta her zaman konforlu bir şekilde kullanabilirsiniz. Bu kapsamda mat, Sportura ürünleri içinde en popüler ürünlerden biridir. 2 dakikada şişer ve 5 dakikadan kısa sürede söner. Taşıma çantasında saklanması ve her yere sürüklenmesi kolaydır.
   

  Mat çeşitleri, sırt çantasıyla seyahat için ideal olan hafif olanlardan, glamping için mükemmel olanlar ve çok daha fazla kalın seçeneklere kadar çok farklı stillere sahip olmaktadır. Pek çok mat artık sıcaklığı artırmak için bazı malzemeler içeriyor. Birçok mat çeşidinin alternatif şişirme yöntemleri vardır, böylece nefesinizi de koruyabilirsiniz.
   

  Şişme Mat Kapsamları
  Sportura mat çeşitleri birçok yere uygundur. Örneğin fitness stüdyoları, yoga, spor salonu zeminleri, okullar, rekreasyon merkezleri, mesleki eğitim veya bahçecilik. Aynı zamanda plajlarda, arka bahçelerde, yüzme havuzunda, çimlerde de kullanılabilir.

   

  Bu açıdan sadece kamp alanı değil pek çok alanda kullanıma sahiptir. Sportura şişirilebilir yuvarlanma matı diğer spor ekipmanlarından daha güvenli ve daha rahattır. Bu açıdan şişme mat kullanım alanları çok geniştir.
   

  Şişme Mat Özellikleri
  Sportura matları kampçıların vazgeçilmez ekipmanlardır. Çok rahat bir şekilde etkileyici ve konforlu kamp deneyimi yaşamanıza olanak tanırlar. Pilates, jimnastikçilerin fiziksel ve zihinsel olarak gelişmelerine olanak sağladığı için de oldukça popülerdir. Atlama, jimnastik yapmak veya sadece eğlenmek istiyorsanız bir mat satın alabilirsiniz.

   

  Bu ekipman kamp alanında konfor sağlamak için mükemmeldir çünkü esneklik ve rahatlık sağlamanıza olanak tanır. Taşıması ve saklaması kolaydır. Aynı zamanda depolama özellikleri bakımından her alan son derece kolay sığabilecek özelliklere sahiptir.
   

  Şişme Mat Kullanımı
  Şişme mat çeşitleri çoğu zaman renkli ve ilgi çekici özelliktedir. Çocukları jimnastik yapmaya motive eden estetik yönünü örnek verebiliriz. Bu nedenle Sportura mat ürünlerinde kullanılan ekipman, cimnastikçilerin kolayca hareket etmesine ve hareketlerini büyük bir hassasiyetle gerçekleştirmesine olanak tanıyacak şekilde uyarlanmaktadır.

   

  Bu ekipman ister amatör ister profesyonel olsun, jimnastik uygulamaları için gereklidir. Bir eğitim yüzeyi olarak hizmet verebileceği gibi aynı zamanda bir öğrenme aracı veya dekoratif bir unsur olarak da kullanılabilirler.
   

  Aslında yeni başlayanlar için mükemmel olacak çok basit modeller olduğu gibi deneyimli jimnastikçiler veya profesyoneller için tasarlanmış daha karmaşık modeller de var. Bazı şişme matlar, engeller eklenerek gerçek bir engelli parkura dönüştürülebilir. Boyutları değişmektedir ancak, müşterilerin özel ihtiyaçlarını mümkün olduğunca karşılamak için atipik boyutlar sunulmaktadır.
   

  Şişme Mat Kullanım Avantajları
  Şişirilebilir mat, kamp alanında aktivitelerini tam bir güvenlik içinde gerçekleştirilmesini sağlar. Bu açıdan kamp planı yapan sporcular için ideal ekipmanlardır. Bu ekipman, yumuşak ve esnek yüzeyi sayesinde düşme ve atlama sırasında yaralanma riskinin azaltılmaktadır. Aynı zamanda yapısal özellikleri ile konforlu bir uyku sağlamaktadır.

   

  Kampçıların, sağlıklarından korkmadan kendilerini tam olarak geliştirmelerine olanak tanıyan mükemmel şok emilimi sunarlar. Ayrıca bu şişirilebilir ekipmanların taşınması ve kurulumunun kolay olması avantajı da bulunmaktadır.
   

  Böylece seyahate çıktığınızda onları yanınıza alabilir harika bir uyku deneyimi yaşayabilirsiniz. Birlikte verilen elektrikli pompası sayesinde şişirilmesi ve söndürülmesi de kolaydır. Ayrıca, eksiksiz bir egzersiz alanı oluşturmak için diğer ekipmanlarıyla birlikte kullanılabilir.
   

  Şişme Mat Bakımı
  Genel olarak sportura mat modelleri çok fazla bakım gerektirmezler: sadece biraz su ve yumuşak sabunla düzenli olarak temizleyin. İster kamp için ister sadece yoga veya ritmik jimnastik yapmak istiyor olun, bu ekipmanlar sizin için mükemmel bir seçimdir. Mat çeşitlerini şişirmek ve söndürmek çok kolaydır. Öncelikle içi hava dolu olduğu için çok daha rahattır.

   

  Matı ne kadar çok şişirirseniz, o kadar fazla geri tepme olacaktır. Kolayca katlandığı için taşınması ve saklanması kolaydır. Depolama için yerden tasarruf edeceksiniz. Ayrıca özellikle gösteriler sırasında ulaşım için daha kolay hareket eder.
   

  Aynı zamanda şişirilebilir mat fiyatları, genellikle diğer mat türlerine göre daha düşüktür. Ayrıca, havasını söndürüp katlayabildiğiniz için, kullanmadığınız zamanlarda evinizde çok az yer kaplarlar.
   

  Şişme Mat Fiyatlandırma Özellikleri
  Sportura şişirilebilir matlar, son yıllarda özellikle evde antrenman yapmak isteyenler ya da kamp alanları için oldukça popüler hale geldi. Geleneksel olan yataklara pratik ve ucuz bir alternatif sunarken, daha rahat ve saklaması daha kolaydır. Eviniz veya spor salonunuz için şişirilebilir bir antrenman matı arıyorsanız, sportura ürünlerinde pek çok farklı seçenekler mevcuttur.

   

  Genelde şişme mat bazı faktörlere göre fiyat değişikliği yaşamaktadır. Genelde mat kalınlığı fiyatı etkileyen başlıca unsurlar arasındadır. Bunun yanında fiyatları boyut ya da marka da etkilemektedir.  Sportura mat modelleri ütöe yormayan fiyat özellikleri ile ön plana çıkar.
   

  Kendiliğinden şişen sportura mat modelleri daha konforludur ancak aynı zamanda daha pahalıdır. Tek kişilik mat için fiyatlar daha uygunken, çift kişilik versiyon için daha pahalıdır. Boyut ve ağırlıkla sınırlı olmadığınızda uyku konforu için daha kalın, daha büyük bir mat seçebilirsiniz. Çoğu zaman bunlar hafif muadillerine göre daha ucuzdur.
   

  Şişme Mat Seçimleri
  Kondisyonunuzu geliştirmek istediğinizde ya da kamp alanında rahat bir uyku yaşam için size yardımcı olacak doğru ekipmanı bulmak önemlidir. Şişirilebilir matlar bu konuda popüler bir seçenektir.

   

  Ancak piyasada çok fazla seçenek mevcut olduğundan hangi matı seçeceğinizi bilmek zor olabilir. İhtiyaçlarınız için en iyi şişme matını ararken göz önünde bulundurmanız gereken bazı önemli noktalar şunlardır: Göz önünde bulundurulması gereken ilk faktör matın boyutu ve kamp alanında ya da başka alanda kullanımıdır. Küçük bir çadırınız varsa, depolandığında fazla yer kaplamayan daha kompakt bir modeli tercih edin.
   

  Matın yapımında kullanılan malzemelerin kalitesi de önemlidir çünkü bu, onun dayanıklılığını ve düzenli kullanımdan kaynaklanan hasarlara karşı direncini belirler. Güçlendirilmiş PVC veya balistik naylon gibi sağlam malzemelerden yapılmış sportura modellerini satın alabilirsiniz.
   

  Dikkate alınması gereken bir diğer önemli husus, yoğun fiziksel egzersiz sırasında ya da kamp alanında uyurken, matın sunduğu rahatlıktır. Matın yüzeyinin eklemlerinizi korumak için yeterli yastıklama sağladığından ve dinamik hareketler sırasında iyi stabiliteyi koruyacak kadar sağlam olduğundan emin olun.
   

  Sportura matın sunduğu kullanım kolaylığı düzeyini de göz önünde bulundurun. En pratik modeller, kolayca şişirilip söndürülebilen, kompakt bir taşıma çantasında saklanabilen ve hızlı bir antrenman seansı için hızla kurulabilen modellerdir.
   

  Şişme Mat Yapısal Özellikleri
  Sportura modelleri, dayanıklı ve rahat bir mat arayanlar için en iyi tercihlerden biridir. Güçlendirilmiş PVC'den yapılmış olup yoğun fiziksel egzersiz sırasında ya da uyku sorasında kaymayı önlemek için kaymaz bir yüzey sağlar.

   

  300 kg kadar vücut ağırlığını destekleyebilir ve sırt çantasında, kolayca saklanabilir. Aynı zamanda temel unsurları aklınızda tutarak beklentilerinizi mükemmel şekilde karşılayacak ve hedeflerinize daha hızlı ve verimli bir şekilde ulaşmanıza yardımcı olacak bir matı sportura modelleri arasından kolayca bulabilirsiniz.
   

  İdeal boyut matın kullanım amacına bağlıdır. Bu doğrultuda kamplarda çadırınızda ya da küçük bir alanda kullanım için daha küçük bir mat yeterli olabilir. Ancak profesyonel jimnastikçiler veya daha geniş çadırlarda geniş bir alana ihtiyaç duyanlar için daha büyük bir mat gerekli olacaktır.
   

  Şişme Mat Kalınlığı Özellikleri
  Mat kalınlığı aynı zamanda matın kullanım amacına ve kullanıcının beceri düzeyine de bağlıdır. Yeni başlayanlar daha ince bir yatakla idare edebilirken deneyimli jimnastikçiler iniş sırasındaki şoku absorbe etmek için daha kalın bir yüzeye ihtiyaç duymaktadır.

   

  Sportura ürünleri sektördeki en büyük isimdendir ve kalite bakımından da itibarına yakışan bir kaliteye sahiptir. Hangi rengi seçerseniz seçin, uzun süre boyunca sızdırmaz valfına ve güçlendirilmiş dikişlerine güvenebilirsiniz.
   

  Mat çeşitleri açık havada iyi bir gece uykusu çekmek için çok önemli rol oynar. Uyumak için rahat bir yüzeye sahip olmak bir matın en kullanışlı işlevi gibi görünse de, sizi gece boyunca sıcak tutma yeteneği çoğu zaman daha önemlidir.
   

  Şişme Mat Sorunları
  Şişirilebilir mat, keyifli ve güvenli bir şekilde kamp yapmanızı sağlayacak çeşitli özelliklere sahiptir. Şişirilebilir matın bariz zayıf noktası, delinmesi durumunda işe yaramaz olmasıdır. Sportura ürünlerinden delinmeye karşı dayanıklı malzemelerden yapılmış tek kişilik mat satın alırsanız, bu sorun olmayacaktır.

   

  Sportura her alanda kullanılmak üzere tasarlanmıştır ve yeterince sağlamdır. Böylece zemindeki nesnelerin patlamasına neden olacağından endişe etmeden PVC matınızı dışarıya çıkarabilirsiniz. Sızdırmaz matınızı yeterince şişirilmiş tutmak için de önemli bir özelliktir ve güçlendirilmiş dikişler yırtılma riskini azaltacaktır. Şişme mat sorunları çok kolay çözümlenen ve sık rastlanmayan türdedir.
   

  Şişme Mat Tasarım Özellikleri
  Sportura matları çocuklar için satın alıyorsanız, parlak, eğlenceli renkler onları aktivite konusunda heyecanlandırabilir. Kazaları önlemek için daima yüzeyler kaymaz malzemeden yapılmıştır. Matınızı kullanmanın en iyi yolu, kamp gezileri, yatıya kalmalar veya vücudunuzun altında yastıklı bir yüzeye ihtiyaç duyduğunuz diğer zamanlar olmaktadır.

   

  Bu matı uyku tulumunuzun altına koyarak kullanımınızı sağlar. Üstün kaliteli matlar, size iyi bir gece uykusu sağlayacak kadar uzun süre hava tutabilir ve sizi pahalı bir şişirilebilir yatak satın alma zahmetinden kurtarır. Üstelik geleneksel yatakların aksine sabah uyandığınızda havası indirilip gözlerden uzak bir yerde saklanabilir.
   

  Bu kapsamda hem az yer kaplayan hem de kolay kurulumu olan bu ürün her alanda kullanıma müsaittir. Çoğu kişi için kamp e spor aktivitelerinde korunaklı ve konfor sağlayıcı ürün özelliğine sahip olmaktadır.
   

  Kamp Alanında Mat Kullanımı
  Sportura mat çeşitleri, hafif, taşınabilir ve kolayca yuvarlanabildikleri için kamp gibi açık hava etkinlikleri için mükemmeldirler. Ölçülerin çadırınıza uygun olup olmadığını kontrol etmekte fayda vardır. Genellikle birkaç dakika içinde şişirilmelerini sağlayan yerleşik bir elektrikli pompaya sahiptirler. Bu konuda kamp alanında zamandan tasarruf etmiş oluyorsunuz.

   

  Aynı zamanda da konforlu olması kamp alanında harika vakit geçirmenizi sağlayacaktır. Kamp alanında hem kolay taşıması hem de konfor sağlaması açısından en çok tercih edilen ekipmanlar arasında yer almaktadır. Hem kullanım alanı hem de kullanım özellikleri ile sportura mat modelleri çok geniş bir kullanıcı kitlesine sahiptir.
   

  Günlük yaşamımızda hem spor aktivitelerinde hem de kamp alanlarında çok konforlu ve kullanışlı özelliklere sahip olan mat modelleri sportura garantisi ile satıla sunulmaktadır. Çok fazla modele sahip olan ürünler her alanda kullanıma uygun olmaktadır. Aynı zamanda bütçe dostu olan bu ürünler ihtiyaçları karşılayabilecek yapıdadır.
   

  Genel olarak sportura ürünleri hem kamp için hem de gezginler için çok avantajlı özelliklere sahip olmaktadır. Kullanım faydaları ve fiyat uygunluğu bakımından son derece popüler olan mat çeşitleri harika bir uyku için en gerekli ekipmanlardan biri olmaktadır.


   

Size bir kampanya haberimiz var!

Alışveriş Sepetim