Seyahat Çantaları


 • %5 indirim
  SQUARE TEKERLEKLİ KÜÇÜK ÇANTA
 • %5 indirim
  SQUARE TEKERLEKLİ BÜYÜK ÇANTA
  SQUARE TEKERLEKLİ BÜYÜK ÇANTA
  2,890.80 TL2,746.26 TL
 • %5 indirim
  5.11 SOMS 3.0 CANTA
  5.11 SOMS 3.0 CANTA
  23,047.75 TL21,895.36 TL
 • %5 indirim
  5.11 RUSH LBD LIMA CANTA
  5.11 RUSH LBD LIMA CANTA
  7,612.55 TL7,231.92 TL
 • %5 indirim
  5.11 NBT DUFFLE LIMA CANTA
  5.11 NBT DUFFLE LIMA CANTA
  4,347.20 TL4,129.84 TL
 • %5 indirim
  5.11 DC FIT LINE CANTA
  5.11 DC FIT LINE CANTA
  9,926.95 TL9,430.60 TL
 • %5 indirim
  STURM COMBAT LG SIYAH CANTA
  STURM COMBAT LG SIYAH CANTA
  3,354.60 TL3,186.87 TL
 • %5 indirim
  STURM COMBAT MED SIYAH CANTA
  STURM COMBAT MED SIYAH CANTA
  2,695.80 TL2,561.01 TL
 • %5 indirim
  DEUTER RELAY 60 SEYAHAT CANTASI
  DEUTER RELAY 60 SEYAHAT CANTASI
  3,060.20 TL2,907.19 TL
 • %5 indirim
  DEUTER RELAY 80 SEYAHAT CANTASI
  DEUTER RELAY 80 SEYAHAT CANTASI
  3,300.00 TL3,135.00 TL
 • %5 indirim
  DEUTER TRAMP 110 SEYAHAT CANTASI
  DEUTER TRAMP 110 SEYAHAT CANTASI
  6,179.80 TL5,870.81 TL
 • %5 indirim
  DEUTER CARGO BAG EXP ÇANTA 400
  DEUTER CARGO BAG EXP ÇANTA 400
  1,560.35 TL1,482.33 TL
 • %5 indirim
  DEUTER TRAMP 90 SEYAHAT CANTASI (35642.7005)
 • %5 indirim
  DEUTER TRAVERSE 60
  DEUTER TRAVERSE 60
  7,739.60 TL7,352.62 TL
 • Günlük hayatta ya da yoğun iş temposunda durmadan çalışırken seyahat etmek bazı insanlar için mecburiyetten, bazıları için ise çok hoşlanılan bir aktivite olabilmektedir. Yeni yerleri keşfederken ya da daha önce gidilen bir yere tekrar gitmek gerektiğinde, bu yerleri her seferinde yeniden keşfederken seyahat çantaları birçok kişisel eşyayı taşımak için kullanılan çok önemli ürünler olarak karşınıza çıkar. Bu sayede seyahat sırasında ihtiyacınız olan her eşyayı seyahat çantasında yanınızda taşıyabilir ve güvenli bir şekilde muhafaza edebilirsiniz.

  Bu anlamda seyahat çantası modelleri, insanların hayatında oldukça özel ve gerekli bir konumda yer alır. Bu hoş ve zevk veren yolculuğa çıkarken, her zaman yanında bulundurulması gereken bazı kişisel eşya ve araç-gereçler vardır. Bu eşyaların en başında kaliteli özelliklere sahip olan çeşitli seyahat çantası seçenekleri gelir. Seyahat sırasında ihtiyaç duyulan en önemli malzemelerin muhafaza edilmesi bu seyahat çantaları sayesinde mümkün hale gelir. Bu yüzden yolculuk sırasında herhangi bir sıkıntı yaşamamak için, kullanılırken memnuniyet veren bir seyahat çantası temin etmek gerekir.

  Bir seyahat planlarken, her detayı ince ince düşünmek ve planlamak gerekir. Bu sayede daha keyifli ve iz bırakan bir yolculuğa çıkmak çok daha kolay hale gelir. Seyahat planı yaparken ihtiyaç duyulan ekipmanları bir araya toplamak gerektiğinde, iyi bir seyahat çantasında olması gereken özellikleri bilmek önemlidir. Genellikle bir seyahat çantasında kullanırken konfor sunması ve rahat olması istenen kriterlerin başında gelir. Bunun dışında bir sırt çantasına yeterince eşya depolayabilmek, kullanıcıların beklentileri arasında yer alır. Geniş kapasiteye sahip bir seyahat çantası, daha fazla eşyayı kendinizle istediğiniz her yere götürebilme rahatlığı sunacaktır.

  Ayrıca daha fazla bölmesi bulunan bir sırt çantası, yolculuk sırasında normalden çok daha fazla işlevsel kullanım sunarak beğeni toplar. Bu seyahat çantalarında her çeşit eşya rahat bir şekilde saklanabilir iken istediğinizde çok kolay bulabileceğiniz eşyaları sınıflandırarak muhafaza edebilme imkanı yakalayabilirsiniz. Sırt çantalarında olması gereken diğer bir önemli kriter ise ağırlığı yeterince taşıyabilecek kadar sağlam ve kaliteli bir materyalden üretilmiş olmasıdır. Bu sayede olası tüm deformasyonlara karşı seyahat çantası uzun ömürlü ve dayanıklı bir kullanım performansı sunarak çok daha keyifli seyahat deneyimleri yaşamanıza fırsat tanır.

  Seyahat Çantası Nasıl Seçilmelidir?

  Günümüzde seyahat çantası üretiminde birçok geniş türden modelin bir arada bulunabileceği söylenebilir. Hangi çantanın size uygun olduğunu tespit etmek, kişisel ihtiyaçlarla doğru orantılı olarak değişkenlik gösterir. Ancak her insanın seyahat çantasında olması gereken ve uzun ömürlü bir kullan konforu sunacak olan bazı temel özellikler bulunur. Bu özellikleri dikkate almak fonksiyonel bir seyahat çantasıyla yeni yerler keşfetmeyi daha eğlenceli ve keyif dolu hale getirir. Bahsi geçen bu özellikler şu şekilde sıralanabilir:

  Seyahat çantasının taşınması hedeflenen ağırlığa uygun olması,

  Seyahat planına uygun bir yapıya sahip olması,

  Seyahat çantasını kullanmayı hedefleyen kişinin genel vücut yapısı ve boyuna uyum sağlayan özelliklerde olması,

  Ağırlığı eşit bir şekilde dağıtabilmek,

  Satın alınan sırt çantasının garanti kapsamında kullanıcıya sunulması,

  Sıvı geçirmelerine karşı su geçirmez özellikte olması,

  Bel ve sırt destekleri yeteri kadar iyi olması,

  Koku yapmayan ve dengeli bir şekilde hava alan seyahat çantaları çok daha işlevsel kullanım konforunu yakalamanızı sağlar.

  Genellikle tercih edilen sırt çantalarının bu hususlara dikkat edilerek satın alınması, beklentileri karşılarken kişisel ihtiyaçlara yanıt niteliği taşıyan en önemli ürünler haline gelebilir.

  Seyahat Çantalarında Olması Gereken Özellikler

  İyi ve işlevsel bir seyahat çantasının her zaman için su geçirmez özellikte olması tavsiye edilir. Yolculuk sırasında yağmur gibi doğal hava şartlarının getirdiği olumsuzluklar istenmeyen sıvıların çantaya gelmesini ve içine sızmasına neden olabilir. Bundan dolayı seyahat çantalarını tercih eden kullanıcılar bu ürünlerin her an korunaklı ve sağlam bir şekilde kalabilmesi için su geçirmez özellikte olması son derece gereklidir. Nitelikli marka seçeneklerinde seyahat çantalarına dair bu özelliklerde seyahat çantalarını bulmak mümkündür.

  Uzak bir konuma seyahate çıkarken, her insan yanında birden fazla farklı kişisel eşyasını yanında her an taşımak isteyebilir. Bu bakımdan tercih edilen seyahat çantalarının hacminin yeterli oranda olması, beklentileri karşılamak açısından dikkat edilmesi gereken bir unsurdur. Aksi takdirde her istenilen eşyayı seyahat ederken yanında taşımak zor ve eziyetli hale gelir. Her seyahat çantasının belli bir kapasitesi ve hacmi olduğu söylenebilir. Yapılan seyahat planı, taşınması hedeflenen eşyalar ve diğer malzemelerin hacmi göz önünde bulundurulduğuna, bu kriterler aslında her kullanıcının bu konuda net seçim yapabilmesini mümkün kılar.

  Seyahat çantası satın alırken dikkat edilmesi gereken bir diğer önemli nokta ise kişilerin kendi stiline uygun ürünleri bulması ve tercih ederek satın almasıdır. Bu şekilde düşünülerek ve beğenilerek karar verilen seyahat çantaları, kişilerin bu ürünleri kullanırken her bakımdan mutlu ve memnun hissetmesini sağlar. Özellik olarak tatmin eden donanıma sahip olan bir sırt çantası, aynı zamanda görsel olarak da göz zevkine hitap edebilecek güzellikte olmalıdır. Bu sayede kaliteli, dayanıklı ve her özelliği ile tatmin edici olan seyahat çantası ile bir yerden bir yere yolculuk yaparken stilinizle ilgi çekebilirsiniz.

  Seyahat çantalarında kullanıcıların istemediği kokular oluşması, ürünü kullanırken istenmeyen durumların yaşanmasına neden olabilir. Bu kokulara neden olabilen birçok farklı durum söz konusu olabilir. Ancak bu aşamada özellikle çantanın sahip olduğu kumaş yapısı da oldukça önemlidir. Tercih edilen seyahat çantasının kumaş yapısı biraz delikli ve hava alabilir niteliklere sahip olduğunda, koku oluşma ihtimali de düşecektir.

  Bir seyahat çantasını uzun yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde kullanabilmek için ürünün her yönüyle dayanıklı ve sağlam bir şekilde üretilmiş olması gerekir. Dikiş, fermuar ve sırt kemerleri çok kullanışlı bir yapıda olan seyahat çantalarıyla en uzak mesafelere bile seyahat edildiğinde ürün ilk günkü kalitesini korumaya devam eder. Aksi takdirde hızlı bir şekilde deformasyon söz konusu olacağından yırtılma, sökülme gibi durumlar yaşanması kaçınılmazdır.

  Her seyahat çantası ebat, ölçü ve genel boyut itibariyle birbirinden farklı çeşitlilikte tasarlanır. Seyahat çantası satın almadan önce her kullanıcının kendi ihtiyaçlarını belirlemek ve bu niteliklere sahip ürünlere yönelmesi tavsiye edilir. Bu değerlendirme ile yola çıkılarak satın alınan bir sırt çantasından beklenen özellikleri bulmak çok daha kolaydır. Kişinin vücut yapısına tam anlamıyla uyum sağlayabilecek ve güzel bir konfor sunacak ürünleri tercih etmek kullanıcıların memnuniyetini kazanır.

  Seyahat çantalarında kullanıcıları rahatsız eden unsurlardan biride bel destekli olmamasıdır. Bu yüzden uzun seyahatlerde tercih edilen sırt çantaları belli bir süre sonra kullanıcıların bel ağrısı ve beklenmedik sağlık sorunlarıyla karşı karşıya kalmasına neden olabilir. Bu yüzden tercih edilen seyahat çantasının bel kısımlarının destekleyici kemerlerle donatılmış olmasına dikkat etmenizde fayda vardır. Söz konusu kemer seyahat sırasında taşınan sırt çantasıyla birlikte çok daha rahat hareket edebilme kabiliyeti sunar. Kullanım sırasında sırt çantası çok fazla savrulmaz ve vücuda uyumlu hale gelebilir. Özellikle bel ağrısı sorunu yaşamak istemeyen seyahat severlerin bu özelliklere sahip sırt çantalarına yönelmesi birçok avantajı da beraberinde getirir.

  Seyahat Çantası Fiyatları

  Seyahat sırt çantalarının fiyatları ürünün ölçü ve ebatlarına, desen özelliklerine, kumaş malzemesine ve diğer kalite bazlı özelliklerine göre değişiklik gösterir. Bu aşamada önemli olan öncelikle en nitelikli ürünü bulduktan sonra, makul bütçe aralıklarında ürüne sahip olmayı hedeflemektedir. Marka bakımından başarısını ispat etmiş firmalara yönelmek ve bu firmaların tasarladığı özgün sırt çantalarına şans vermek bir adım öne çıkmasını sağlar.

  Bu anlamda Sportura, aradığınız üst düzey kalite standartlarına sahip seyahat çantası çeşitlerini bir arada bulabileceğiniz son derece profesyonel bir firma olarak karşınıza çıkar. Dünyanın her yerinde kullanıma uygun çeşitli outdoor ürünlerini bir arada bulabileceğiniz Sportura için müşteri memnuniyeti herşeyden önceliklidir. Uzun yıllara dayanan çalışma tecrübesi ile firmamız kamp ihtiyaçlarından seyahat çantalarına kadar birbirinden geniş ürün yelpazesine sahip olan ürün portföyü ile her kesimden insanın zevkine hitap eden ürünleriyle beğeni toplar.

  Doğa sporlarında ihtiyacınız olan her ürün Sportura kalitesiyle sizleri bekliyor. Kolay alışveriş ve kaliteli hizmetin spor malzemeleri söz konusu olduğunda kalite ışığında büyüyen tek adres olan Sportura web sitesine göz atarak kendinize uygun malzemeleri bütçeye uygun cazip fiyat aralıklarında satın alabilirsiniz. Sportura ile doğa ile iç içe olurken, sahip olduğunuz nitelikli ekipmanlarla güvenli ve keyifli deneyimler yaşayabilirsiniz. Sportura, spor aktivitelerine kendi imzasını atmaya devam ediyor.

Size bir kampanya haberimiz var!

Alışveriş Sepetim